remigiusz dettlaff » oferta » wydruki FINE-ART

wydruki FINE-ART

Wydruki FINE-ART oprawione w ramkę i passe-partout to piękna dekoracja każdego wnętrza. Starannie dobrane, piękne zdjęcie doskonale ozdobi ścianę każdego wnętrza.

Fotografię, podobnie jak obraz, można umieścić wszędzie tam, gdzie chce się ożywić pomieszczenie, nadać mu koloru lub charakteru. Obecnie zdjęcia to jeden z częściej wybieranych produktów do dekoracji wnętrz.


Idealna dekoracja

Wysokiej jakości, nowoczesne i pięknie oprawione zdjęcia, pełnią funkcję małych dzieł sztuki w Twoim domu. Taki wydruk oprawiony w odpowiednią ramkę passe-partout, będzie prezentował się oryginalnie, elegancko i ze smakiem.
Fotografie FINE-ART powstają na ploterze Canon PRO 2000 HDR, przeznaczonym do profesjonalnych zastosowań (np: przy reprodukcji obrazów, wykonywaniu wiernych odbitek, a także symulacji proof w druku offsetowym). Gwarantują wyjątkowo szeroką przestrzeń kolorystyczną poprzez zastosowanie dwunastu pigmentów umożliwiając pokrycie aż 99% barw w skali PANTONE.

WYDRUKI FINE-ART to także papiery PREMIUM, wykonane w 100% z bawełny. Papier FINE-ART ze względu na swoje właściwości powierzchni jest idealny do tworzenia oryginalnych odbitek. Posiada specjalną powłokę bez optycznych wybielaczy o unikalnej satynowej strukturze, która pozwala na osiągnięcie bardzo dobrego odwzorowania szczegółów, dużej gamy kolorów, wysokiego kontrastu i nasycenia barw.

Fotografie FINE-ART drukowane są na papierze fotograficznym matowym, satynowym lub z połyskiem o gramaturze 190-350 g/m2 - jest to na tyle gruby materiał, by zapewnić wytrzymałość i trwałość przez długi czas. Plakaty można oprawić np. w antyramie lub passe-partout.

WYDRUKI FINE-ART dedykowane są dla osób najbardziej wymagających, szukających wysokiej jakości fotografii.