remigiusz dettlaff » o mnie » referencje

referencje

 

Plener ślubny

Człowiek z głową pełną pomysłów, wymagający od klientów siódmych potów, ale warto się poświęcić. W zamian otrzymaliśmy niesamowite zdjęcia, cudowne ujęcia, na których uwiecznione są najpiękniejsze chwile.
Gorąco polecamy !!!
Daria & Darek, Gostyń 2016

Od pierwszej rozmowy bardzooo pozytywne wrażenie na kliencie, aż byliśmy zaskoczeni profesjonalnym podejściem. Z pełnym spokojem czekalismy na ślub. Wiedzieliśmy już, że dobrze trafiliśmy, co jest bardzo istotne gdy ma się tyle do załatwiania :) W trakcie przygotowań swoim zachowaniem wprowadzałeś spokój, który nam się też udzielił. Podczas ślubu i wesela daleś z siebie 100%, a nawet więcej, co zauważyli oprocz nas również goście - ciągle nas pytając: "skąd wy macie tego fotografa? - jest rewelacyjny".
No i plener... będę to ciągle powtarzać: spełniłeś moje/nasze marzenie :) mamy sesje MARZEŃ :) Byłes w stanie pojechać, gdzie tylko chcieliśmy. Wprowadziłeś niezwykłą atmosfere, tyle pozytywnej energii dzięki, której świetnie się bawiliśmy. Pozostaną rewelacyjne wspomnienia. Zrobileś wszystko żeby zdjęcia były jak najlepsze, zadbałeś o każdy szczegół. Kolejny wielki plus. Nasza sesja jest niepowtarzalna! Tak naprawdę nie lubię siebie na zdjęciach, ale Twoje mnie oczarowały.
Super podejście do dzieci, nawet nasza Hania szybko się do Ciebie przekonała. Po Twoim wyjeździe dzieci dopytywały "gdzie jest Pan fotograf". A teraz tak dla żartu nawet głód nie sprawił, że chciałeś uciekać z sesji tylko tryskałeś pomysłami :) za to później jedzonko smakowało.
POLECAMY!!! Lepiej trafić nie można.
Karolina & Dominik, Garzyn 2016

Przeglądając różne strony internetowe długo szukaliśmy dobrego fotografa na swoje wesele. Z uwagi na to, że dla mnie jak i dla mojego męża był to wielki dzień zależało nam na naprawdę dobrych zdjęciach. Zwłaszcza ze ślub braliśmy w styczniu i niepokoiła nas pogoda. Poprosiłam wiec Remigiusza o sesje w plenerze i musze przyznać, że pomimo mrozu 15 stopni poniżej zera, sesja przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Gdy zobaczyłam efekty prac byłam pozytywnie zaskoczona wspaniałymi kolorami, niespotykanym klimatem i tajemniczą magią płynącą z tych fotografii. Nie znam się na fotografii, lecz zdążyłam nauczyć się, że od światła dziennego i dobrego fotografa zależy prawie wszystko. Od tego czasu jesteśmy klientami także innych prac Remigiusza, w postaci foto książek i ściennych kolaży.
Z przyjemnością możemy godnie polecić Remigiusza wszystkim, którzy cenią nietuzinkową sztukę.
Marta i Tomek – Kuźnica.

 

 

Sesja dziecięca w studio

Sesja zdjęciowa cudowna! Podejście Remika do dzieci jest magiczne! Przekonałam się osobiście, kiedy to mój uparty i nieokiełznany synuś Igorek zmienił się w potulnego baranka! Z płaczem wychodził ze studia Wuja Remika. Zdjęcia są po prostu przepiękne, bajeczne. Bardzo dziękujemy z Igorkiem za super zabawę! Już się szykujemy się na kolejne sesje. Wszystkim niezdecydowanym, gorąco polecamy!
Romana D. - Gostyń
 

Z całego serca polecam! Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Rewelacyjne podejście do dzieci. Zdjęcia i kalendarze CUDNE, wprawiające w zachwyt niejednego członka rodziny i nie tylko ...
Wspaniała pamiątka. Zatrzymane w kadrze ulotne chwile. Bardzo miła atmosfera w studio sprawia, że człowiek traci poczucie czasu i wspaniale bawi się.
Joanna P. z rodziną, Gostyń
 

Sesja zdjęciowa okazała się dla dzieciaków super zabawą co niewątpliwie jest zasługą fotografa z profesjonalnym podejściem. Efektem są fantastyczne zdjęcia, które będą niezapomnianą pamiątką Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w innej scenerii...
Paulina P. - Gdańsk

Wydawać by się mogło, że to rodzice znają najlepiej swoje dzieci i doskonale potrafią przewidzieć ich zachowania w pewnych sytuacjach, jednakże czasem możemy się przekonać, że nie wszystko wiemy najlepiej o swoich pociechach, które, jak się okazuje, potrafią bardzo pozytywnie zaskakiwać.
Sesja zdjęciowa mojego synka jest najlepszym przykładem na to, jak umiejętne i profesjonalne podejście do dziecka, dokładne dopracowanie każdego szczegółu działania, najzwyklejsze ludzkie gesty – uśmiech, ciepły głos, zachęta do zabawy – potrafią zaowocować niesamowitym efektem.
Remigiusz to nie tylko niezwykle zdolny artysta, ale również cudowny, serdeczny człowiek, potrafiący całkowicie oddawać się swojej pasji, a przy tym pozostać na tyle skromnym i zwyczajnym, by zaskarbić sobie sympatię nawet małych, często zawstydzonych i onieśmielonych dzieciaczków.
Muzyka, słodycze, zabawki, kolorowe farby i pisaki, świetnie przygotowane zabawy edukacyjne i zręcznościowe, zagadki, a dodatkowo wiele interesujących gadżetów składających się na wystrój studia fotograficznego, przenoszą dziecko w świat magii, sprawiając, że oddaje się zabawie, poznaje nowe rzeczy i całkowicie się zapomina. W efekcie powstają fantastyczne, bardzo naturalne zdjęcia, w których nie ma pozowania i sztuczności.
Zdjęcia stanowiące wyjątkową pamiątkę na całe życie, którą z pewnością wielu rodziców chciałoby mieć.
Zachęcam zatem serdecznie wszystkich zainteresowanych do tego, by wraz z dzieckiem przenieść się na chwilę do krainy radości, w której czarodziej Remigiusz i jego aparat czynią prawdziwe cuda!

Agnieszka Jackowiak - Gostyń
 

Atmosfera niezwykle miła. Można poczuć się swobodnie przed obiektywem. Podczas sesji fotograficznej bawiłam się wspaniale, a zdjęcia wyszły niesamowicie. Obsługa jest bardzo profesjonalna. Cieszę się że miałam możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej Remigiusza :)
Serdecznie polecam !!! :)

Lidia Wajszczak - Gostyń
 

Atmosfera bardzo miła, dzieciaki czuły się świetnie podczas robienia zdjęć! Zabawy, tańce- wygłupiańce, malowanie. Rewelacyjne podejście do dzieci. Zachęcam do zrobienia swoim pociechą takiej sesji, to świetna pamiątka;)

Kamila Tarzecka – Gostyń
 

Profesjonalizm i perfekcjonizm, umiejętne podejście do dziecka, radosna atmosfera w studio, w efekcie naturalne, pełne ciepła i emocji zdjęcia stanowiące pamiątkę na całe życie. Gorąco zachęcam wszystkich rodziców do uwiecznienia na wyjątkowych fotografiach najcenniejszych chwil dziecięcego szczęścia.

Agnieszka Jackowiak - Gostyń
 

Sesja w studio

Zawsze chcieliśmy mieć doskonałe zdjęcia w swoim studio tańca w Poznaniu. Mieliśmy już kilka sesji fotograficznych wykonywanych przez różnych fotografów, lecz były to dla nas męczące, żmudne i stresujące godziny pozowania, a zwykle byliśmy niezadowoleni z efektów.
Pana Remigiusza poznaliśmy przypadkiem na wspólnym wyjeździe na narty i później skorzystaliśmy z jego usług fotograficznych. Ku zdziwieniu podczas sesji zrobił na nas pozytywne wrażenie swoją sympatyczną osobowością, a jednocześnie niezwykle miłą i bezpośrednią. Sesja przebiegała bardzo profesjonalnie, jakby to wszystko było wcześniej przećwiczone a w dodatku czuliśmy się naturalnie. Patrząc na te zdjęcia widać dobrą zabawę, szczęście, a przede wszystkim rozpierającą nas energię. Te zdjęcia zachwyciły pomysłowością i koncepcją graficzną nie tylko nas, ale wszystkich znajomych, którym je pokazywaliśmy. Nie trzeba nic mówić. Profesjonalizm w każdym detalu.
Polecamy bardzo gorąco Remigiusza.

Kasia i Rafał – Poznań

 


 

Projekty wzornicze i komunikacja wizualna

Z p. Remigiuszem Dettlaff współpracuję od ponad roku, wykonał dla mnie projekty kilku rollupów oraz ulotek. Dzięki odpowiedniemu podejściu przedsiębiorstwa, klient czuje się obsłużony z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Podziwiam jego wyobraźnię i doskonale mi się z nim współpracuje. Jest cierpliwy, dopytuje o szczegóły, sugeruje rozwiązania, a końcowy efekt zawsze podoba się nie tylko mnie, ale i moim klientom.
Z całego serca POLECAM!

Tomasz Lewicki - Świdnica

 

W roku 2012 podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do naszej firmy szeregu zmian związanych głównie z grafiką internetową oraz rozszerzeniem proponowanego przez firmę asortymentu i usług.
Korzystając z rekomendacji firmy informatycznej z Leszna, postanowiliśmy zaprosić do współpracy Pana Remigiusza, proponującego mnóstwo innowacyjnych rozwiązań z zakresu m.in. grafiki użytkowej.
To co przede wszystkim przekonało nas do współdziałania z firmą Photo Design, to ogromne możliwości w dziedzinie grafiki, fotografii i wzornictwa przemysłowego oraz nowatorskie rozwiązania, które były niezbędne i przydatne do przygotowania projektu naszego katalogu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy, gdyż produkt końcowy okazał się dokładnie tym, czego sobie życzyliśmy. Został wykonany bardzo czytelnie i estetycznie, w sposób zadowalający naszych klientów, zwracających szczególną uwagę na wysoki poziom oferowanych przez nas akcesoriów.
Na pochwałę zasługuje kreatywne i elastycznie podejście Pana Remigiusza do wszelkich naszych sugestii i uwag, wobec których pozostał otwarty, uwzględniając je w swojej pracy tak, by jej ostateczny efekt zadowalał bezsprzecznie obie strony.
Ponieważ współpraca obu firm dobrze się rozwinęła, postanowiliśmy dodatkowo wykorzystać talent Pana Remigiusza, proponując mu stworzenie oryginalnych i wyjątkowych zdjęć naszego Hotelu w Poznaniu. Dzięki unikatowym fotografiom oddającym klimat hotelowych wnętrz, klienci dostrzegają ich osobliwość i chętnie korzystają z oferty Hotelu.
Dziękując Panu Remigiuszowi za wykonaną pracę, życzymy kolejnych udanych projektów, wielu zadowolonych klientów oraz wszelkiej pomyślności.

Stanisław Pędziwiatr – Poznań
 

Najbardziej doceniam w Remigiuszu niespotykany dla mnie sposób podejścia do tematu, wyjątkowy charakter jego prac, silne chęci do działania, dyspozycyjność oraz szeroki zakres prac, które mogę jemu zlecić do wykonania. Jestem wymagający, a jednocześnie spokojny o to, że moje polecenia są wykonane na czas. Remigiusz dostosowuje się do wysokości każdego zadania, przedstawiając prace funkcjonalne a jednocześnie piękne i miłe dla oka. Cieszą mnie przedstawiane koncepcje i materiały odbierane już z drukarni. Niezwykle utalentowany i dokładny, co w rezultacie przekłada się na projekty estetyczne i techniczne, a w mojej branży piekarniczej jest to wysoce cenione przeze mnie i moich klientów.

Maciej Wieczorek – Gostyń

 


 

Portret

Zachęcam gorąco do składania zamówień u Pana Remigiusza Detttlaff na wymarzone obrazy i karykatury!!! Jestem pełna podziwu dla Pana talentu! Dziękuję za wspaniały kontakt i profesjonalne podejście do klienta! Karykatura dotarła w błyskawicznym tempie co było dodatkowym zaskoczeniem i przemiłą niespodzianką dla całej rodziny! Domownicy byli zachwyceni! Prezent niespodzianka okazał się strzałem w dziesiątkę! Wywołał w nas wiele pozytywnych emocji, łzy radości, śmiechu było co nie miara;) Praca jest naprawdę piękna, każdy detal dopracowany do perfekcji, a podobieństwa całej rodziny nie da się wyprzeć!:) Karykatura pięknie oprawiona wisi na honorowym miejscu w moim mieszkaniu i cieszy oko nie tylko domowników ale i wszystkich przybyłych do nas gości. Jednym słowem prezent na każdą okazję!:)

Beata Marszałek – Kraków, Mamycel.pl
 

Do prac Pana Remigiusza przyciągnął mnie obraz Jana Pawła II, który w sobie ma to coś, a nie wszyscy potrafią zobaczyć to piękno. Prace jakie wykonuje Pan Remigiusz są dopieszczone pod każdym względem. Moim zdaniem wie co robi, jak zadowolić klienta.
Uważam, że przede wszystkim kocha to co robi. Taki talent to coś wspaniałego.
Jestem zadowolona z usług wykonywanych dla mnie i moich klientów i to że dzieli nas taka odległość nie stoi na przeszkodzie by współpracować.
Bardzo polecam.

Halina Reiter - Sierakowice
 

Zamówiliśmy sobie u Remigiusza portret naszego synka, choć na początku nie byliśmy przekonani czy to będzie dobry pomysł do naszej sypialni. Kiedy zobaczyliśmy portret na żywo szczęki opadły nam do ziemi. Remigiusz, narysowałeś Naszego synka z taką wnikliwością, oddając cały jego charakter i osobowość, który widać w jego oczach. Jesteś wielkim artystą. Kiedy przychodzą do nas znajomi i rodzina wszystkim pokazujemy arcydzieło. Mamy nadzieję, że wkrótce docenią Cię też inni ludzie. Oczywiście zamawiamy już u Ciebie kolejne prace, bo tak nam się podoba Twój styl i dokładność rysunków, że planujemy zrobić kolekcję naszych maluchów:)

Bożena i Michał - Kuźnica

Mam przyjemność posiadać cztery prace Remigiusza. Słowa przyjemność używam celowo, gdyż każdy portret wykonany przez Remiego daje mi dużo radości, kiedy na niego patrzę. Ogromny talent jaki posiada Remigiusz, dla mnie przejawia się w tym, że potrafi uchwycić każdy najdrobniejszy szczegół zarówno w wyglądzie zewnętrznym jak również charakterze rysowanej postaci. Patrząc na jego prace ma się poczucie, że w każdą z nich wkłada nie tylko całe swoje umiejętności, ale także całe swoje serce, a ponieważ dał mi się trochę poznać, jestem tego wręcz pewna. Niczego nie robi tylko częściowo, wszystko u Remigiusz jest perfekcyjne, prawdziwe. Za to go szanuję. Jestem zachwycona i podziwiam jego wielki talent. Remigiusz to prawdziwy profesjonalista.

Dorota Rembilas - Bochnia

 


 

Fotoksiążka

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co zrobił Pan dla mnie w tak krótkim czasie. Wielokrotnie z okazji chrztu, komunii, wspomnień z wakacji, zlecałam wykonanie albumów, ale w żadnym z nich nie było aż takiej ilości tekstów. Wizja tego albumu w moim wyobrażeniu była czymś więcej... Zależało mi, żeby w tych stronicach zamknąć największe wartości ludzkiego życia, by ta niewielka księga wspomnień była czymś więcej niż zamieszczonym w niej obrazem. Połączenie zdjęć oraz tekstów i wierszy okazało się fantastyczne. Efekt końcowy jest dokładnie tym, czego oczekiwałam. Te teksty i wiersze są jak podkład muzyczny do napisanych słów piosenki. Osobno każde z nich jest piękne, ale dopiero po ich połączeniu powstaje coś naprawdę wyjątkowego. Jestem przekonana, że album ten będzie wywoływał zarówno łzy jak i uśmiech... i właśnie o to chodziło. Jest piękny, wzruszający, magiczny, po prostu idealny. Ten, kto weźmie go do ręki przeniesie się w zupełnie inny świat, często dawno już zapomniany... To bez wątpienia najpiękniejszy album, jaki kiedykolwiek komukolwiek zleciłam.

Marta Nowak, Sosnowiec

W ponad rok po ślubie postanowiłam wykonać pamiątkową fotoksiążkę z tej ważnej dla nas uroczystości. W internecie niełatwo było znaleźć osoby zajmujące się tym profesjonalnie, które na dodatek posiadają rozbudowaną stronę internetową z licznymi przykładami prac. Przypadkowo natrafiłam na stronę Pana Remigiusza i postanowiłam się z nim skontaktować. Od początku było wiadomo, że kontakt może być wyłącznie mailowy, gdyż dzieli nas zbyt spora odległość. Współpraca układała nam się bardzo dobrze, a stopniowo wysyłane rozkładówki okazywały się po prostu świetne. Pan Remigiusz jest profesjonalistą, uwzględniał wszystkie moje uwagi, jednak jeżeli się z jakąś nie zgadzał to mnie o tym informował, za to również mu bardzo dziękuję. Popełniłabym ogromny błąd usuwając rozkładówkę z wspólnym zdjęciem wszystkich gości weselnych. Na żywo fotoksiążka okazała się jeszcze piękniejsza, wiele osób stwierdziło, że to najładniejsza fotoksiążka jaką kiedykolwiek widzieli. Jeżeli w przyszłości będę planowała wykonanie kolejnej fotoksiążki to na pewno zgłoszę się do Pana Remigiusza:)

Dziękuję za tak piękną pamiątkę (nawet mój mąż, który uważał to za zbędny wydatek stwierdził, że to była dobra inwestycja i że było warto).

Ewa i Michał z Mikołowa

Zamówiłam wykonanie książki fotograficznej, która była prezentem z okazji chrztu, dlatego zależało mi na wysokiej jakości wykonania. Wcześniej obejrzałam kilka ksiąg wykonanych przez różnych fotografów i zdecydowałam się na pracę pana Remigiusza. Przed przystąpieniem do pracy fotograf bardzo szczegółowo przeprowadził ze mną wywiad dotyczący moich oczekiwań. Samej uroczystości poświęcił bardzo dużo czasu, uczestniczył we wszystkich ważnych momentach. Świadczyć to może o jego rzetelności i solidności. Końcowy efekt dał nam dużo satysfakcji i zadowolenia. Polecam wszystkim taką pamiątkę, która będzie służyć na długie lata.

Paulina i Krzysztof – Gostyń

 

Więcej na fan-page