remigiusz dettlaff » oferta » obrazy / druk na płótnie

obrazy / druk na płótnie

Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie

Prosta i estetyczna forma sztuki, która urzekająco odmieni Twoje wnętrze. Foto-obrazy pasują do każdego pomieszczenia: do pokoju, kuchni, salonu czy biura.

Rodzaje płótna

Oferuję dwa rodzaje płótna. Płótno poliestrowe 250 g/m2 oraz płótn bawełniane CANVAS 380 g/m2.

Obrazy drukowane na płótnie bawełnianym odznaczają się wysoką jakością i oryginalnym wykończeniem, podobnie jak tradycyjne obrazy i reprodukcje malarskie. Dzięki temu prezentują się niezwykle szykownie i elegancko.

Obrazy drukowane na płótnie poliestrowym są nieco tańszym rozwiązaniem, prezentującym się jednak równie stylowo.

Wykończenie powierzchni

Nowoczesna metoda druku pigmentowego na płótnie bawełnianym pozwala również na zabezpieczenie powierzchni obrazu werniksem matowym, satynowym oraz błyszczącym. Matowa powierzchnia z zauważalną strukturą, bardzo dobrze koresponduje z surowym wystrojem nowoczesnych wnętrz.

Obrazy na płótnie są oryginalne, łatwe w montażu i utrzymaniu ich w czystości. Nie wymagają dodatkowo ramy a każdy obraz posiada z tyłu zawieszkę umożliwiającą szybkie i stabilne zamocowanie go na ścianie.

Druk pigmentowy FINE-ART

Obrazy są drukowane na ploterze Canon IPF PRO 2000. Dzięki zastosowaniu 12 kolorów oraz rozdzielczości 2400 dpi na cal, drukowane obrazy są bogate w kolory oraz mają intensywną czerń.
Maksymalna wielkość druku to 61x150cm.

 

 

Pozostałe usługi: